Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis utkání - podzim 2017

 

 

A mužstvo - OS dospělých Okresní přebor

 

  2. kolo

NE

13. 8.

16:30

Vážany

 -

 

Pustiměř

  3. kolo

NE

20. 8.

16:30

Otnice

 -

 

Vážany

  4 . kolo

SO

26. 8.

15:00

Vážany

 -

 

Bohdalice

  5.  kolo

SO

  2. 9.

10:00

Švábenice

 -

 

Vážany

  6. kolo

NE

10. 9.

16:00

Vážany

 -

 

Brankovice

  7. kolo

SO

16. 9.

15:30

Rousínov "B"

 -

 

Vážany

  8. kolo

NE

24. 9.

15:30

Vážany

 -

 

Křižanovice

  9. kolo

NE

 1.10.

15:00

Radslavice

 -

 

Vážany

10. kolo

NE

 8.10.

15:00

Vážany

 -

 

Dědice

11. kolo

NE

15.10.

10:30

FK Drnovice

 -

 

Vážany

12. kolo

NE

22.10.

14:30

Vážany

 -

 

Vícemilice

13. kolo

NE

      29.10.

10:15

Letonice

 -

 

Vážany

  1. kolo SO         4.11. 14:00

Vážany

 -   Hodějice

 

 

B mužstvo - OS dospělých IV. třída sk. "B"

 

  1. kolo

NE

  3. 9.

16:00

Vážany "B"

 -

 

Hodějice "B"

  2. kolo

NE

10. 9.

13:45

Vážany "B"

 -

 

Šaratice

  3 . kolo

NE

17. 9.

15:30

Rašovice

 -

 

Vážany "B"

  4.  kolo

SO

23. 9.

15:30

Vážany "B"

 -

 

Kroužek "B"

  5. kolo

SO

30. 9.

15:00

Vážany "B"

 -

 

Křižanovice "B"

  6. kolo

SO

  7.10.

15:00

Vážany "B"

 -

 

Velešovice "B"

  7. kolo

NE

15.10.

12:30

Lovčičky "B"        (hř. Milešovice)

 -

 

Vážany "B"

  8. kolo

SO

21.10.

14:30

Vážany "B"

 -

 

Nížkovice "B"

  9. kolo

NE

29.10.

14:00

Kobeřice "B"

 -

 

Vážany "B"

 

 

Mladší přípravka - sk. "B" 

 

  1. kolo

NE

  3. 9.

14:00

Vážany

 -

 

Rousínov

  2. kolo

ÚT

12. 9.

17:30

Otnice

 -

 

Vážany

  3. kolo

SO

16. 9.

14:00

Vážany

 -

 

Křenovice

  4. kolo

NE

24. 9.

14:00

Vážany

 -

 

Zbýšov

10. kolo

ST

27. 9.

16:00

Vážany

 -

 

Dražovice

  5. kolo

29. 9.

17:00

Slavíkovice

 -

 

Vážany

  6. kolo

NE

  8.10.

13:30

Vážany

 -

 

Slavkov

11. kolo

ST

11.10.

16:30

Bošovice/                   V. Hostěrádky

 -

 

Vážany

  7. kolo

SO

14.10.

10:00

 

volno

 

 

  8. kolo

SO

21.10.

13:00

Vážany

 -

 

Velešovice

  9. kolo

27.10.

16:30

Bučovice

 -

  Vážany

 

 

Starší přípravka - sk. "B" 

 

  1. kolo

SO

  2. 9.

13:30

Slavkov/Vážany       (hř. SLA)

 -

 

Hodějice "B"

  2. kolo

  8. 9.

18:00

Dražovice

 -

 

Slavkov/Vážany

  3 . kolo

SO

16. 9.

11:00

Slavkov/Vážany        (hř. SLA)

 -

 

Bošovice/V. Hostěrádky

  4.  kolo

22. 9.

17:00

Rousínov

 -

 

Slavkov/Vážany

10. kolo

ST

27. 9.

17:00

Slavkov/Vážany         (hř. VÁŽ)

 -

 

Křižanovice

  5. kolo

SO

30. 9.

13:30

Slavkov/Vážany          (hř. VÁŽ)

 -

 

Otnice

  6. kolo

NE

  8.10.

13:00

Šaratice

 -

 

Slavkov/Vážany

11. kolo

ST

11.10.

16:00

Kobeřice

 -

 

Slavkov/Vážany

  7. kolo

SO

14.10.

10:00

Slavkov/Vážany       (hř. SLA)

 -

 

Zbýšov

  8. kolo

20.10.

17:00

Slavíkovice/Velešovice

 -

 

Slavkov/Vážany

  9. kolo

SO

28.10.

10:00

Slavkov/Vážany          (hř. VÁŽ)

 -

 

Křenovice

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA